Валерій Миколайович Антонов

Кандидат технічних наук, доцент Кафедри інформаційних систем Факультету кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Навчальні курси

Нові інформаційні технології

Біографічні відомості

Закінчив Факультет кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка: спеціальність - математик. Працював техніком, інженером, заввідділом, заступником генерального директора з наукових питань Держснабу України; зараз працює доцентом у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Дослідження

У галузі сучасних та перспективних інформаційно-комунікаційних і банківсько-менеджерських технологій, fuzzy-технологій, штучного інтелекту, створення та впровадження інтелектуальних АРМ (автоматизованих робочих місць) фахівців різного профілю та типу, комп'ютерного бізнес-планування, менеджменту, маркетингу, банкінгу тощо, проектування курсів з дистанційної освіти, а також авторським правом та захистом інтелектуальної власності в Інтернеті.

Викладає нормативні та спеціальні курси з питань: сучасні ОС, основи Інтернету, інтелектуальні АРМ, автоматизовані банківські системи, комп'ютерне бізнес-планування та моделювання підприємницької діяльності, дистанційна освіта, сучасні інформаційні технології, фінансова комп'ютерна математика, прикладна (комп'ютерна) лінгвістика, мови опису та гіпермедійного моделювання в Інтернеті (HTML, Perl, РНР, Curl, XML, DHTML, XHTML, JavaScript тощо), комп'ютерний менеджмент, математика менеджменту, інтелектуальні системи у менеджменті, комп'ютерний банківський менеджмент, електронна комерція в Інтернеті.

Бібліографія

Більше 180 друкованих праць (з них 120 авторських) та понад 20 методичних матеріалів. З нових методичних розробок надруковані - "Візуальне програмування", "Автоматизовані банківські системи в Internet ", "Основи АРМ", "Системи підтримки прийняття рішень", "АРМ економіста, фінансиста, бухгалтера", " Internet - всесвітня мережа", "Сучасні комп'ютерні технології", "Сучасні банківські технології".

Монографії та навчальні посібники: "Банки: сучасні інформаційні технології (360 с.)", "Інтелектуальні АРМ (160 с.)", "АРМ економіста, фінансиста, менеджера (122 с.)", "АРМ (164 с.)", "Автоматизация управления складским хозяйством (168 с.)", "Справочник по АРМ (370 с.)", "Автоматизація бібліотек на основі АРМ (82 с.)", "Менеджмент: Перспективні інформаційні технології".

Підготував до друку такі навчальні посібники та монографії: "Фінансовий менеджмент: мистецтво інтелектуальних знань економіста, фінансиста, менеджера, банкіра", "Комп'ютерний фінансовий менеджмент", "Комп'ютерне бізнес-моделювання", "Проектування інтелектуальних АРМ на C++", "АРМ - вступ до спеціальності", "Об'єктно-орієнтовні АРМ", "Віртуальні АРМ", "Математичний апарат інтелектуальних АРМ", "Комп'ютерна безпека чи небезпека", "Графічні комп'ютерні системи", "АРМ для обробки документів", "Мови опису та гіпермедійного моделювання в Internet", "Банки і банківські технології", "Основи Українського Internet".

Хобі

Займається спортом: волейболом, тенісом, плаванням, стрибками у воду, велосипедним спортом. Полюбляє ходити в Український драматичний театр імені Івана Франка, театр опери та балету. Багато читає технічних книжок та журналів з питань сучасних інформаційних технологій. Любить художню літературу - як класичну, так і сучасну, а також літературу з психології, парапсихології, історії України, релігії тощо. Влітку любить працювати на дачній ділянці, особливу увагу приділяє вирощуванню плодових дерев. Комп'ютер вважає інструментарієм, необхідним для удосконалення і підвищення інтелектуальної спроможності людини, але у той же час шкідливим і небезпечним, якщо його невірно використовувати.

Контактна інформація

Телефон: +(38044) 259-05-11 (робочий)

Сайт: http://www.vant.unicyb.kiev.ua

Електронна пошта: vant@unicyb.kiev.ua