Лабораторія комп'ютерної лінгвістики (далі Лабораторія) є навчальним підрозділом у складі Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Науковий керівник Лабораторії - доц. Наталія Петрівна Дарчук. Основними напрямками роботи Лабораторії є комп'ютерна лексикографія, навчальні програми та машинний переклад.

Лабораторія комп'ютерної лінгвістикиНаукові відкриття відбуваються лише тоді, коли фундаментальні знання і досвід вчених поєднуються з амбіціями й ентузіазмом молодих дослідників. Цим принципом Лабораторія керується у своїй науковій та навчальній роботі. У наших проектах шляхом написання бакалаврських, дипломних, магістерських і кандидатських робіт беруть участь студенти та аспіранти. Наукове партнерство зі студентською молоддю є найбільшим нашим досягненням. 

Суто наукові інститути поступово відходять у минуле, вони не в змозі задовольнити вимоги часу, і тому наукові центри переміщуються у навчальні заклади за зразком європейських країн. Ми пишаємося з того, що сприяємо цьому процесові.

Лабораторія є своєрідним центром для всіх, хто вивчає комп'ютерну лінгвістику чи інші галузі прикладного мовознавства, а також для будь-кого, хто веде наукову роботу в цих напрямках. 

 

Лабораторія комп'ютерної лінгвістикиКонтактна інформація

Адреса : Бульвар Тараса Шевченка 14 (Інститут філології), аудиторія 130 (третій поверх).

Телефон : (044) 239-33-54 (звичайний); 33-54 (внутрішній)

Сайт : http://linguist.univ.kiev.ua

Електронна пошта : linguist@univ.kiev.ua